چاپ کردن این صفحه

پازل شو در عصر جدید

26-01-1398 نوشته شده توسط 

عصر جدید برنامه‌ای است که باهدف بروز استعدادهای کشور طراحی شده و هنرمندان کیش هم تلاش می‌کنند تا داشته‌های خود را در این برنامه به معرض نمایش بگذارند.

برنامه عصر جدید در ایام نوروز ۹۸ با هدف نشان دادن استعدادهای خاص در کشور بر روی آنتن رفته است، جدای از ماهیت برنامه و خوب یا بد بودن آن، اما برخی از جوانان امروز سودای رسیدن به این برنامه و نشان دادن استعدادهای خود را در سر می‌پرورانند.

اما اینجا کیش سال‌هاست هر شب برنامه عصر جدید اجرا می‌شود، نه در قاب تلویزیون، بلکه در سالن‌ها و جنگ‌های شبانه‌ای که داوران و تماشاگران آن‌ها مردم حاضر در سالن هستند.

بهترین‌های ایران در این جزیره زیبا جمع می‌شوند تا لحظه‌های شاد و مهیج و خاطره‌انگیزی را برای گردشگران به ثبت برسانند.

این روزها جوانان جویای نامی که در این برنامه‌ها هنرنمایی می‌کنند، برای نشان دادن هرچه بهتر استعدادهای خود و محک زدن آن با دیگر استعدادهای کشور، قاب تلویزیون و عصر جدید را انتخاب کرده‌اند تا به رویاهای خود دست یابند.

شاید آنها هم مثل مسئولانی که به کیش می‌آیند، این جزیره زیبا را سکوی پرتابی برای رسیدن به رویاهای خود می‌دانند.

گروه ستاره‌ها با ترکیبی از ساسان قسمتی، حمید جودکی، محمدحسین بلندی و مرتضی وحدت یکی از گروه‌های شرکت کننده از جزیره کیش در این برنامه است. که روز شنبه توانست با ارائه یک برنامه درخشان توجه همه داوران و حضار را به خود جلب کند و به‌طور مستقیم به فینال برنامه عصر جدید راه پیدا کند.

خواندن 678 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 فروردين 1398 18:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)